niedziela, 26 maja, 2024

Oferta Content Source

Content Source to kompleksowa usługa w zakresie tworzenia strategii komunikacji w obszarze content marketingu, a także każdego etapu realizacji tej strategii.

oferta content source

 

Wspólnie z klientem ustalamy cele jakie chcemy osiągnąć w konkretnej grupie docelowej. Następnie dobieramy formy przekazu i określamy jego treści.

Wiedząc już jakim contentem będziemy dysponować, projektujemy publikacje, w odpowiednich dla dystrybucji zaplanowanych treści, środkach masowego przekazu.

Posiadając informacje na temat kosztów wytworzenia contentu i jego dystrybucji przygotowujemy planowany kosztorys.

Przystępujemy do produkcji contentu, a po jego akceptacji przez klienta realizujemy kampanię przez cały czas monitorując jej efekty pod kątem wyznaczonych celów i na bieżąco korygujemy i optymalizujemy działania.

Po zakończonej kampanii przygotowujemy szczegółowy raport i analizę kampanii.

 

 

CONTENT czyli co możemy dla Ciebie zrobić

 

Jesteśmy twórcami łączącymi wiedzę i umiejętności różnych dziedzin sztuki i form przekazu. Bawimy się formą ale nigdy nie zapominamy o treści, która dzięki interesującej formie jest uwypuklana, a nie przytłaczana.

 

Tworzymy video

 

w tym formy krótkie takie jak :

  • filmy reklamowe,
  • teledyski,
  • czołówki (również graficzne)

 

Kuba

czołówki

 

formy dłuższe:

  • filmy szkoleniowe,
  • filmy promocyjne
  • relacje z wydarzeń,
  • wywiady,
  • programy telewizyjne

programy

filmy promocyjne 3

czołówki 2

filmy promocyjne2

filmy promocyjne

programy

 

Copywriting

Inspirujemy słowem pisanym tworząc treści na potrzeby największych portali internetowych, social media i blogów firmowych.

copywriting

Oto kilka linków do naszych publikacji:

 

 

Strony www

 

Tworzymy strony na potrzeby własne, naszych partnerów i klientów. Do budowy witryn wykorzystujemy zarówno oprogramowania takie jak Word Press i Joomla jak i bardziej skomplikowane programistycznie projekty oparte na PHP.

 

Oto kilka witryn stworzonych przez nas:

kliknij na grafikę – by przenieść się do portalu

agronews

budnews1

budnewsportal slubny

portal medyczny

portal rolniczy

Tworzymy również strony typowo produktowe, a także wizytówki firm i witryny dla przedsiębiorstw. Zapewniamy nie tylko oprogramowanie ale również grafikę, zdjęcia, teksty i szkolenia w zakresie obsługi.

Świadczymy też usługę opieki nad witrynami oraz optymalizacji istniejących już stron.

 

Wydawnictwa

Przygotowujemy nieskazitelne graficznie i doskonałe merytorycznie publikacje zawsze mając na uwadze dostosowanie szaty graficznej i języka publikacji do wybranej grupy docelowej. Współpracujemy z drukarniami i producentami gadżetów.

wydawnictwa

 

Organizacja eventów i spotkań prasowych

 

Dla naszych klientów zawsze dysponujemy najlepszymi lokalizacjami, doskonałymi prowadzącymi i przepysznym cateringiem. Organizując eventy staramy się by były niezapomnianym przeżyciem dla gości i powodem do dumy gospodarzy. Nigdy nie zapominamy o tym, że kultura biznesu ściśle związana jest ze sztuką i nauką, dlatego goście specjalni naszych evetów, wywodzą się ze świata kultury i nauki, co podnosi prestiż i rangę wydarzeń.

DSC_8037

Kochamy też imprezy tematyczne co widać na zdjęciu.